Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Edukacja
Edukacja
Nasze doświadczenie mówi, że warunkiem odniesienia sukcesu jest ciągły rozwój przedsiębiorstwa i ludzi z nim związanych. Wspomagamy rozwój zawodowy członków WZHiU oraz pracowników ich firm. Prowadzimy bezpłatne kursy i szkolenia, które podnoszą efektywność gospodarczą naszych przedsiębiorstw. Będąc członkiem Zrzeszenia możesz uczestniczyć w kursach komputerowych, w specjalistycznych szkoleniach rozwijających kompetencje zawodowe pracowników firm handlowych i usługowych.

Aby kształcić nowoczesne kadry dla polskiego handlu powołaliśmy do życia w roku 1997 Wyższą Szkołę Handlu i Usług, jedyną niepubliczną szkołę wyższą w Polsce założoną przez organizację samorządu zawodowego. Podczas studiów licencjackich na kierunku Zarządzanie, Turystyka i Rekreacja oraz Bezpieczeństwo Narodowe, słuchacze odbywają obowiązkowe praktyki w wiodących firmach naszego regionu. Absolwenci Wyższej Szkoły Handlu i Usług doskonale radzą sobie na rynku pracy, zdecydowana większość kontynuuje studia magisterskie na Akademii Ekonomicznej.
Logowanie
Login:
Hasło: